Střelec - deváté znamení zvěrokruhu

Ilustrační fotografie velikost textu: A A A

Střelec

Vládce: Jupiter
Živel: oheň
Barva: modrá
Den: čtvrtek
Číslice: 3
Tón: Gis
Drahé kameny: tyrkys, modrý topas, tmavomodrý safír, sodalit
Nerosty: cín
Rostliny: palma, lilie

Profesní horoskop (druhy práce a zaměstnání pro jednotlivá znamení) pro znamení Střelce

Pokud chcete zaměstnance, který je upřímný a dokáže říct na rovinu, co si myslí, jste na správném místě. Střelci navíc mají obvykle široký rozhled a dokáží předložit nové vize. Střelec touží mít svobodnější a hlavně svobodomyslnější povolání. Pokud mu dáte důvěru a necháte ho pracovat samostatně, tak zejména ve vztahu k zahraničí a novým vylepšením vás nezklame. Pozor si dejte při komunikaci s kolegy na pracovišti, kteří upřímnost nemusí vždy ocenit. Úkoly určené Střelcům by pokud možno neměly být během na příliš dlouhou trať.

Povolání: učitel, kněz, filosof, cestovatel, průvodce

Autor článku: Pavel Hanzal
Autor fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: znamení, střelec

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách pavelhanzal.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.

Hledat podle témat
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily