Panna - šesté znamení zvěrokruhu

Ilustrační fotografie velikost textu: A A A

Panna

Vládce: Merkur
Živel: země
Barva: šedá
Den: středa
Číslice: 10
Tón: F
Drahé kameny: jaspis, karneol, lazurit
Nerosty: rtuť
Rostliny: obilniny

Profesní horoskop (druhy práce a zaměstnání pro jednotlivá znamení) pro znamení Panny

Jestli potřebujete někoho na pečlivou práci plnou drobných detailů, tak jste našli toho pravého. Panna má schopnost analýzy a nevadí jí se zabývat drobnostmi. Od Panny neočekávejte silný tah na bránu nebo ostré lokty, ale tyto vlastnosti dokáže nahradit nezdolnou pracovitostí a ochotou vše prozkoumat a spočítat do posledního špendlíčku. To, co je výhodou se, jak to již někdy bývá, může obrátit v problémy. Pokud zaměstnanec ve znamení Panny nebude znát míru, stane se nesnesitelným puntíčkářem. Panny se uplatní i při úklidových činnostech, ale třeba i v oblasti zdravé výživy nebo ve vědeckých přístupech.

Povolání pro Panny: vědec, úředník, analytik, výživový poradce

Autor článku: Pavel Hanzal
Autor fotografie: Pavel Hanzal

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách pavelhanzal.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.

Hledat podle témat
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily