Rozhovor s atrologem Pavlem Hanzalem pro Ženavautě

Ilustrační fotografie velikost textu: A A A

Jak jste se dostal k astrologii?
První seznámení s astrologií proběhlo v mém dětství, když se po revoluci na knižním trhu objevily první knihy na toto téma a jednu z nich jsem dostal od svého otce. Tam tedy došlo „ k prvnímu polibku" od astrologických energií. Ale na plno jsem se astrologii začal věnovat až o několik let později.

Pro naše čtenářky jste připravil horoskop na rok 2012 se zaměřením na řídičky. Domníváte se, že je možné podle způsobu řízení rozpoznat znamení řidičky?
To je zajímavá otázka. Ovšem je potřeba si uvědomit, že horoskop pracuje s deseti planetami, dvanácti astrologickými domy a dalšími prvky a konstelacemi. Takže spíš než konkrétní znamení je možné odhadnout celkový naturel řidičky. Tedy například zda u ní v horoskopu převažuje ohnivý živel, což může naznačovat dynamickou nebo dokonce agresivní řidičku, nebo zda jsou v horoskopu obsazeny prvky, které vypovídají o snaze se předvést a ukázat se před druhými lidmi. Takže globální pohled je možný, ale určit konkrétní znamení jen podle stylu jízdy nebo vzhledu vozidla opravdu nejde.

Umí astrologie poznat blížící se autonehodu?
Astrolog dokáže určit rizikové období, ve kterém hrozí nějaké nebezpeční spojené například s dopravou nebo s nepozorností, agresivitou a dalšími vlivy, které by mohly přivodit dopravní nehodu. K tomu slouží astrologická prognostická metoda, která se jmenuje prognóza.

Před několika týdny jste vydal knihu na téma Kyvadlo a zdraví – učebnice pro každého. Co Vás k tomu vedlo?
Mám dvacet dva let zkušeností s léčením prostřednictvím kyvadla. Proto jsem cítil, že přišel ten pravý čas pro to, abych nabídnul moje zkušenosti i dalším zájemcům. Proto je celá kniha koncipována tak, aby se pracovat s kyvadlem naučil každý, kdo o to má upřímný zájem.

Kde si můžou zájemci knihu koupit?
V každém dobrém knihkupectví, nebo přímo na mém webu www.pavelhanzal.cz

Co může znamenat tolik skloňovaný den 21.12.2012 pro dopravu a automobilový provoz?
Zejména egoističtí řidiči, nebo řidičky, by si měli dát pozor na agresivní způsob řízení. Snadno by mohlo dojít k havárii. Tento den by bylo dobré, aby všichni byli více ohleduplní a tolerantní. Ale pokud někdo očekává konec světa, tak ten podle mého názoru skutečně nenastane. Jde spíše o změnu priorit, energií a myšlení lidstva jako celku. A tato transformace probíhá již nyní a jedná se o postupně se vyvíjející změnu. Není to tedy otázka jednoho dne.

Jaký jste řidič?
Řídím často, takže se počítám mezi zkušenější řidiče. Dříve jsem jezdil spíše rychle, poslední dobou ale preferuji klidnější a bezpečnou jízdu. Ovšem stále patřím mezi spíše dynamičtější řidiče a jízdu po dálnících v Německu si pokaždé velmi užiju.

Děkujeme za rozhovor.

Autor článku: Pavel Hanzal
Autor fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: rozhovor

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách pavelhanzal.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.

Hledat podle témat
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily