Škola tarotu - kurz výkladu tarotových karet pro začátečníky a mírně pokročilé

Škola tarotu -kurz výkladu tarotových karet je vhodný pro každého zájemce, kdo má upřímnou chuť s kartami pracovat. Nemusíte mít žádné předchozí znalosti, vše se spolu naučíme. A pokud již něco umíte, rozšíříte si znalosti a získáte další informace od lektora s mnohaletou praxí.

Navzdory tomu, že se musíme naučit teoretické významy tarotových karet, nosným obsahem kurzu bude praxe a důraz na praktické využití karet v každodenním životě. Nevyhneme se ani hlubším souvislostem tak, abyste v případě zájmu při výkladu karet pochopili opravdové souvislosti ve vazbě na Universum. Ale pokud vás toto téma takzvaně "nebere", nevadí. V kurzu se samozřejmě budeme učit i výklad pro praktický každodenní život. 

Na kurzu budeme pracovat s tarotem Rider -Waite, což je nejužívanější tarotová sada. Získané základy ovšem následně dokážete aplikovat i na jiné sady karet.

Základní obsah kurzu

  • úvod do práce s tarotem
  • principy práce s tarotem
  • co je při výkladu reálné a co ne
  • živly a symboly v tarotu
  • velká arkána
  • malá arkána
  • systémy výkladu
  • etika práce s kilientem
  • praktická i spirituální témata

Celý kurz je založen na praktických ukázkách práce s tarotem. Mým cílem je naučit vás vykládat karty již v průběhu samotného kurzu. Po jeho skončení byste měli být schopni plnohodnotného a samostatného výkladu tarotových karet.

Forma studia

Jedná se o dálkové studium, ve které účastníci obdrží audio nahrávky ve formátu MP3 poštou na CD nosiči v pravidelných intervalech. Součástí kurzu jsou domácí úkoly, které by měl student vypracovat a zaslat k vyhodnocení lektorovi.
Pokud student zasílá domácí úkoly, obdrží po ukončení kurzu zdarma osvědčení o absolvování. Alternativou je složení závěrečné zkoušky za poplatek – úspěšné složení zkoušky je uvedeno na osvědčení.
Studenti můžou v době studia klást lektorovi doplňující dotazy prostřednictvím emailové komunikace.

Cena za celý kurz zaslaný poštou je 2800Kč, za kurz ke stažení na těchto webových stránkách je cena 2 500Kč.
Lektorem je zkušený astrolog a léčitel Pavel Hanzal.

Pokud budete mít zájem, můžete absolvovat také tento kurz tarotu ve vztahu ke zdraví, prevenci a léčbě. Pokud si objednáte oba kurzy najednou, můžete mít oba online za cenu 5000Kč a ušetříte tak 500Kč. V případě zaslání na CD je cena za oba kurzy 5 300 Kč.

V případě zájmu prosím zašlete přihlášku prostřednictvím formuláře nebo přímo na email pavelhanzal.cz@gmail.com . Následně obdržíte další instrukce.

Objednávkový formulář

Jméno a příjmení: * Telefon: *
E-mail: * Datum narození: *
Ulice a čp.: * Město, PSČ: *
Způsob platby: * Formou: *
Poznámka: *

Obchodní podmínky a zpracování osobních údajů

Udělení souhlasu: *
 

Zkušenosti a reference

Hledat podle témat
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily