Škola astrologie Hanzal - kurz Jak každé znamení prožívá své city, jaké má citové potřeby, jak komunikuje a přemýšlí, aneb Merkur a Luna v astrologických znameních

Kurz Jak každé znamení prožívá své city, jaké má citové potřeby, jak komunikuje a přemýšlí, aneb Merkur a Luna v astrologických znameních je učený  pro každého. Tedy jak pro úplné laiky, tak pro studenty astrologie. Hlavním cílem kurzu je vysvětlení způsobu myšlení, stylu komunikace a vyjadřovacích schopností, jakož i prožívání citů a citové potřeby každého astrologického znamení. Za těmito tématy nestojí Slunce v znamení, jak se mnozí laici domnívají, ale planety Merkur a Luna. Je proto velký rozdíl mezi tím, když máte např. Merkur v Kozorohu nebo Merkur v Rybách. Způsob uvažování i komunikace je zcela odlišný. To samé platí např. o Luně v Panně a o Luně ve Štíru, akorát se u Luny jedná o city a citový život jedince.

Tento kurz vám pomůže výše uvedené rozdíly pochopit. Postavení Luny a Merkura si může zjistit úplně každý, není nutné být astrologem. Návod jak na to, se v kurzu dozvíte.

Výklad kurzu je zaměřený na následující okruhy, podle postavení planet v jednotlivých okruzích (vše s ohledem na myšlení, komunikaci a city):

  • Merkur -způsob komunikace a myšlení

  • Luna -city, citový život a citové potřeby
  • hlubší souvislosti

  • jak se jednotlivá znamení s ohledem na pozice Luny a Merkura chovají v dětském věku a co potřebují

  • základní doporučení k výchově podle postavení Luny a Merkura v jednotlivých astrologických znamení

To vše s ohledem na postavení Luny a Merkura. Kurz je obohacený o konkrétní příklady z praxe lektora, kterým je profesionální astrolog Pavel Hanzal. Součástí kurzu jsou i zajímavé rady a doporučení.

Forma studia

Jedná se o dálkové studium, ve kterém účastníci obdrží audio nahrávky ve formátu MP3 poštou na CD nosiči v pravidelných intervalech nebo skrze tyto webové stránky.Každý obdrží po ukončení kurzu zdarma osvědčení o absolvování, pokud si o něj napíše na email autorovi.
Studenti můžou v době studia klást lektorovi doplňující dotazy prostřednictvím emailové komunikace.

Cena za celý kurz online ke stažení webu je 3 000 Kč. POZOR -pro studenty ze zahraničí je možné pouze zaslání na CD poštou!
POZOR! -Doporučuji absolvovat i tento kurz Astrologická znamení od A do Z. Jeho cena je u online studia 2 500 Kč a pokud si ho objednáte společně s tímto kurzem, získáte kurzy za zvýhodněnou cenu 5 000 Kč (ušetříte 500 Kč).
Lektorem je zkušený astrolog a léčitel Pavel Hanzal.
V případě zájmu prosím zašlete přihlášku prostřednictvím formuláře nebo přímo na email pavelhanzal.cz@gmail.com . Následně obdržíte další instrukce.

Objednávkový formulář

Jméno a příjmení: * Telefon: *
E-mail: * Datum narození: *
Ulice a čp.: * Město, PSČ: *
Způsob platby: * Formou: *
Poznámka: *

Obchodní podmínky a zpracování osobních údajů

Udělení souhlasu: *
 

Zkušenosti a reference

Hledat podle témat
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily