Škola astrologie Hanzal - kurz výkladu osobního horoskopu

Kurz astrologie -výkladu osobního horoskopu je vhodný pro každého, kdo má opravdový zájem se astrologii naučit. Budu vás kurzem provázet tak, abyste po jeho skončení dokázali vyložit osobní horoskop. Přestože se nevyhneme teorii, základem kurzu je praktický práce s horoskopem. Krok za krokem se naučíme porozumět tomu, proč má někdo takové vlastnosti a jiné ne. Díky kurzu pochopíte, proč se někdo nějak chová a vám je to nepříjemné. Nebo naopak příjemné. Za pomoci osobního horoskopu objevíte vaše talenty. A také to, na čem máte zapracovat. V kurzu si budeme povídat jak o praktických tématech, tak oblasti spirituální a karmické. Každý zájemce o astrologii se tak dozví vše potřebné.

V rámci kurzu astrologie se seznámíme i se základy práce s nejznámějším a nejdostupnějším českým astrologickým programem Nebeský kalendář. Po absolvování kurzu samozřejmě můžete používat i jiné astrologické programy. Správný výklad horoskopu záleží na astrologovi, program je pouze ulehčení výpočtu postavení planet a domů v horoskopu.

Základní obsah kurzu

  • Úvod do astrologie, její historie a možnosti
  • Astrologické programy a literatura
  • Živly, kvality, polarity
  • Znamení, planety, domy
  • Aspekty
  • Dispositoři a signifikátoři
  • Komplexní výklad horoskopu
  • Bono Vox, B. Bardote, A.Schwarzenegger, D. Bowie, A. Banderas

Celý kurz je protkán dílčí a neustálou prací s horoskopem. Praxe je koření astrologie :). Na závěr si ukážeme komplexní výklady několika horoskopů. Tak, abyste měli k dispozici jednoznačný návod pro další práci s horoskopem.

K naučení se výkladu osobního horoskopu již žádný další kurz nebudete potřebovat!!!
Přesto, v případě zájmu, můžete absolvovat rozšiřující studium osobního horoskopu, viz balíčky 1,2,3. Není to nutné, opravdu záleží jenom na Vás a Vašem zájmu o hloubku studia astrologie.

Doporučená literatura:
Astrologie krok za krokem, autor Pavel Hanzal
Praktická astrologie, autor Jan Kefer

Forma studia, 

Jedná se o dálkové studium, ve které účastníci obdrží audio nahrávky ve formátu MP3 poštou na CD nosiči v pravidelných intervalech nebo skrze tyto webové stránky. Součástí kurzu jsou domácí úkoly, které by měl student vypracovat a zaslat k vyhodnocení lektorovi.
Pokud student zasílá domácí úkoly, obdrží po ukončení kurzu zdarma osvědčení o absolvování. Alternativou je složení závěrečné zkoušky za poplatek – úspěšné složení zkoušky je uvedeno na osvědčení.
Studenti můžou v době studia klást lektorovi doplňující dotazy prostřednictvím emailové komunikace.

Cena za celý kurz online ke stažení webu je 2800Kč. (možné je ho zaslat i poštou na CD, zde je cena navýšena o 300 Kč) POZOR -pro studenty ze zahraničí je možné pouze zaslání na CD poštou!
V případě zájmu si student může objednat i osobní konzultace za zvýhodněnou cenu. Běžná cena je 500 Kč / 1 hodinu, ale při úhradě spolu s kurzem je cena za osobní konzultaci 400 Kč / 1 hodina. V případě zájmu prosím napište objednávku osobní konzultace do poznámky ve formuláři. Osobní konzultace probíhá formou videokonference, ke které potřebujete pouze klasický internet, mikrofon, případně kameru (není nutná) a internetový prohlížeč Google Chrome. Alternativně lze využít Skype nebo telefonní hovor.

Lektorem je zkušený astrolog a léčitel Pavel Hanzal, autor knihy o astrologii nejen pro samouky s názvem Astrologie krok za krokem.
V případě zájmu prosím zašlete přihlášku prostřednictvím formuláře nebo přímo na email pavelhanzal.cz@gmail.com . Následně obdržíte další instrukce.

Objednávkový formulář

Jméno a příjmení: * Telefon: *
E-mail: * Datum narození: *
Ulice a čp.: * Město, PSČ: *
Způsob platby: * Formou: *
Poznámka: *

Obchodní podmínky a zpracování osobních údajů

Udělení souhlasu: *
 

Zkušenosti a reference

Hledat podle témat
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily