Astrologická škola Hanzal- kurz kompozitních horoskopů

Škola astrologie -kompozitní horoskopy je vhodný a v podstatě nutný pro každého, kdo touží po celkovém pochopení nejenom partnerských, ale jakýchkoliv mezilidských vztahů. Hlavním cílem tohoto kurzu je pochopení principů tvorby a teorie kompozitů, včetně praxe.

Základní obsah kurzu kompozitní horoskopy

  • co je to kompozit

  • jak se kompozit tvoří

  • významy domů a planet v kompozitních horoskopech

  • jak vyhodnocovat kompozitní horoskopy

  • praxe


Celý kurz je protkán dílčí a neustálou prací s horoskopem. Praxe je koření astrologie :).

Forma studia
Jedná se o dálkové studium, ve které účastníci obdrží audio nahrávky ve formátu MP3 poštou na CD nosiči v pravidelných intervalech nebo skrze tyto webové stránky. Součástí kurzu jsou domácí úkoly, které by měl student vypracovat a zaslat k vyhodnocení lektorovi.
Pokud student zasílá domácí úkoly, obdrží po ukončení kurzu zdarma osvědčení o absolvování. Alternativou je složení závěrečné zkoušky za poplatek – úspěšné složení zkoušky je uvedeno na osvědčení.
Studenti můžou v době studia klást lektorovi doplňující dotazy prostřednictvím emailové komunikace.

Cena za celý kurz online ke stažení webu je 3200Kč. (možné je ho zaslat i poštou na CD, zde je cena navýšena o 300 Kč) POZOR -pro studenty ze zahraničí je možné pouze zaslání na CD poštou!
Všem zájemcům doporučuji zvážit, zda si kurz kompozitních horoskopů nezakoupit společně s mým kurzem partnerské astrologie. Jeho běžná cena při online studiu je 2 500Kč (+300 Kč na CD poštou). Ovšem pokud si objednáte kurz kompozitních horoskopů a kurz partnerské astrologie společně, je cena 5 200 Kč za online studium (ušetříte tak 500Kč). Cena za oba kurzy na CD je 5 700 Kč.

Lektorem je zkušený astrolog a léčitel Pavel Hanzal.
V případě zájmu prosím zašlete přihlášku prostřednictvím formuláře nebo přímo na email pavelhanzal.cz@gmail.com . Následně obdržíte další instrukce.

Objednávkový formulář

Jméno a příjmení: * Telefon: *
E-mail: * Datum narození: *
Ulice a čp.: * Město, PSČ: *
Způsob platby: * Formou: *
Poznámka: *

Obchodní podmínky a zpracování osobních údajů

Udělení souhlasu: *
 
Hledat podle témat
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily