Kurz tarotu ve vztahu ke zdraví, prevenci a léčbě

Originální kurz přináší komplexní souhrn práce s tarotovými kartami v oblasti prevence lidského zdraví a možnost hlubšího porozumění nemocem a zdravotním problémům každého člověka. Součástí kurzu je vedle výkladu významů jednotlivých tarotových karet z pohledu zdraví i vysvětlení možností, jak nás můžou tarotové karty navést na vhodnou léčbu, její dobu i frekvenci. Na rozdíl od jiných tarotových kurzů, kde se kolem zdravotní tématiky chodí oklikou nebo jsou v nich kusé informace, se zkušený lektor Pavel Hanzal zaměřil přímo na oblast zdraví. Astrolog a léčitel Pavel Hanzal se tak s vámi podělí o vlastní jedinečné zkušenosti.

Základní obsah kurzu

  • princip tarotu v alternativní léčbě
  • základní principy práce s tarotem v alternativní léčbě
  • velká arkána (význam karet a jejich užití, části těla, léčivé/á/ rostliny /a/, duchovní principy zdravotního problému podle jednotlivé tarotové karty a co změnit)
  • malá arkána (význam karet a jejich užití, části těla, léčivé/á/ rostliny /a/, duchovní principy zdravotního problému podle jednotlivé tarotové karty a co změnit)
  • metody výkladu (určení části těla organismu pro prevenci, léčbu, určení intenzity a frekvence apod.)
  • etika a možnosti tarotu v oblasti lidského zdraví

Forma studia

Jedná se o dálkové studium, ve které účastníci obdrží audio nahrávky ve formátu MP3 poštou na CD nosiči v pravidelných intervalech. Součástí kurzu jsou domácí úkoly, které by měl student vypracovat a zaslat k vyhodnocení lektorovi.
Pokud student zasílá domácí úkoly, obdrží po ukončení kurzu zdarma osvědčení o absolvování. Alternativou je složení závěrečné zkoušky za poplatek – úspěšné složení zkoušky je uvedeno na osvědčení.
Studenti můžou v době studia klást lektorovi doplňující dotazy prostřednictvím emailové komunikace.

Cena za celý kurz -online ke stažení z webu je 3000Kč. (možné je i zaslání poštou na CD, cena se navyšuje o 300Kč) POZOR -pro studenty ze zahraničí je možné pouze zaslání na CD poštou!

Lektorem je zkušený astrolog a léčitel Pavel Hanzal.

Pokud budete mít zájem, můžete absolvovat také tento kurz výkladu tarotových karet pro začátečníky a mírně pokročilé. Pokud si objednáte oba kurzy najednou, můžete mít oba online za cenu 5000Kč a ušetříte tak 500Kč.Cena za oba kurzy na CD je 5300 Kč.


V případě zájmu prosím zašlete přihlášku prostřednictvím formuláře nebo přímo na email pavelhanzal.cz@gmail.com . Následně obdržíte další instrukce.

Objednávkový formulář

Jméno a příjmení: * Telefon: *
E-mail: * Datum narození: *
Ulice a čp.: * Město, PSČ: *
Způsob platby: * Formou: *
Poznámka: *

Obchodní podmínky a zpracování osobních údajů

Udělení souhlasu: *
 

Zkušenosti a reference

Hledat podle témat
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily