Kurz přírodní medicíny z pohledu esotericko - duchovních souvislostí

Kurz přináší vysvětlení esotericko-duchovních souvislostí a podstaty nejčastějších onemocnění. Ačkoliv je obecně známo, že většina příčin jednotlivých onemocnění má kořeny v lidském chování a myšlení, převážná část léčebných postupů, a to včetně přírodních a alternativních, na to zapomíná.
Cílem tohoto kurzu je proto seznámit studenty nejenom s těmito příčinami, ale také souvisejícími zákonitostmi, jak je chápat, jak s nimi pracovat v oblasti prevence, samoléčby nebo práci s klienty.
Vedle výkladu esotericko-duchovních příčin nemocí se účastníci kurzu naučí i některé konkrétní postupy, které jim můžou, v případě snahy a píle, pomoci se s chybami vyrovnat nebo jim dokonce předcházet.

Základní obsah kurzu

  • úvod do celé problematiky a vysvětlení souvislostí
  • základní principy zdraví z pohledu duše a karmy
  • jak se vyvarovat nejčastějších chyb, z nichž pramení onemocnění
  • konkrétní rozbor nemocí z pohledu esotericko – duchovní podstaty chorob a možnosti změny
  • elementární postupy a cvičení

Vhodným doplňkem kurzu je tento Kurz přírodní medicíny – konkrétní návody na prevenci a léčbu jednotlivých nemocí (cena 3200Kč). Pokud si objednáte oba kurzy online najednou, je cena 5000Kč a ušetříte tak 700Kč. Při zaslání na CD je cena 5 300 Kč.

Forma studia

Jedná se o dálkové studium, ve které účastníci obdrží audio nahrávky ve formátu MP3 poštou na CD nosiči v pravidelných intervalech. Součástí kurzu jsou domácí úkoly, které by měl student vypracovat a zaslat k vyhodnocení lektorovi.
Pokud student zasílá domácí úkoly, obdrží po ukončení kurzu zdarma osvědčení o absolvování. Alternativou je složení závěrečné zkoušky za poplatek – úspěšné složení zkoušky je uvedeno na osvědčení.
Studenti můžou v době studia klást lektorovi doplňující dotazy prostřednictvím emailové komunikace.

Cena za celý kurz online ke stažení z webu je 2500Kč. (je možné i zaslání poštou na CD -cena se navyšuje o 300Kč) POZOR -pro studenty ze zahraničí je možné pouze zaslání na CD poštou!
Lektorem je zkušený astrolog a léčitel Pavel Hanzal.
V případě zájmu prosím zašlete přihlášku prostřednictvím formuláře nebo přímo na email pavelhanzal.cz@gmail.com . Následně obdržíte další instrukce.

Objednávkový formulář

Jméno a příjmení: * Telefon: *
E-mail: * Datum narození: *
Ulice a čp.: * Město, PSČ: *
Způsob platby: * Formou: *
Poznámka: *

Obchodní podmínky a zpracování osobních údajů

Udělení souhlasu: *
 

Zkušenosti a reference

Hledat podle témat
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily