Kdo je Pavel Hanzal

Pavel Hanzal se astrologii, energiím, léčení a esoterice věnuje již od dětství. Narodil se v roce 1975 a s různými energiemi se setkal již ve svých 14 letech. Se svým tátou vyvinuli metodu vedoucí k zlepšení zdravotního stavu přes dosažení co nejlepší rovnováhy energií v organismu.

Pavel Hanzal (autor foto M.Matula)V následujících letech se začal zajímat o další esoterické disciplíny, zejména o astrologii a tarot. Souběžně se věnoval studiu východních filosofií a meditacím. Zde se snažil uvést do praxe práci s Pránou. Také se při esoterických cvičeních dostal do kontaktu s Anděli a našimi průvodci.

S přibývajícím věkem stále víc rozuměl tomu, že mnoho lidí má zdravotní i psychické problémy v důsledku neporozumění svému smyslu života a základním přírodním (vesmírným) zákonům.

Pavel Hanzal se vzdělával na různých kurzech a seminářích u předních českých odborníků a zejména v rámci samostudia. Své znalosti zpočátku používal v oblasti rodiny a přátel. S přibývajícími zkušenostmi začal poskytovat konzultace všem lidem, kteří o ně projeví zájem a snažím se všem pomáhat s Láskou, úctou a pochopením. Aktuálně patří k předním českým astrologům a léčitelům.

Publikační činnost

S články a analýzami astrologa a léčitele Pavla Hanzala se můžete setkat v různých médiích.

Podílí se na velkém alternativním portálu www.zahady-zdravi.cz a astrologickém portálu www.astroweb.cz . Jeho horoskopy a odborné články vychází nebo vycházeli v časopisech TV Star, Spirit, Chatař a chalupář, Ve hvězdách, KAFE.cz. Vystupoval i na TV Prima. V neposlední řadě se jednalo o spolupráci se servery Zena.cz, Atlas.cz, Zenavaute.cz a dalšími internetovými médii. Jeho články najdete také na denním magazínu pro ženy www.magazinzeny.cz a v internetovém časopise Meduňka. Pokud rádi cestujete, tak některé zážitky Pavla Hanzala z jeho cest najdete na webu o cestování Cestoweb.cz. 

V roce 2011 Pavel Hanzal napsal a vydal knihu Kyvadlo a zdraví - učebnice pro každého. V roce 2012 vyšla jeho kniha Karmické souvislosti. Více informací o knihách najdete zde.

Lektorská činnost

Pavel Hanzal nabízí specializované kurzy a semináře. Jejich nabídku najdete zde.

Pavel Hanzal dále vyučuje na České akademii esoteriky a Akademii přírodní léčby. Kompletní nabídku kurzů v rámci výše uvedených akademií najdete na studijním portále www.okultweb.cz .

Zájmy

Astrologie, esoterika, léčitelství, meditace, četba, kino, příroda, cestování, homeopatie a homeopatická léčba, včelaření

Kontakt

telefon: 737 868 455
email pavelhanzal.cz@gmail.com
Facebook (denní předpovědi) www.facebook.com/pavel.hanzal

 

X

Novinka - unikátní kurz karmické astrologie

Kurz karmické astrologie je vhodný pro všechny zájemce o studium astrologie z hlubšího pohledu karmických zákonů. Vysvětlíme si, v čem nám může osobní horoskop z pohledu karmy pomoci a jak mu můžeme porozumět.

Studium probíhá online. Více informací o kurzu najdete ZDE.

Zobrazit detaily