Karmické poradenství a smysl života osobně nebo po Skype

V případě zájmu o konzultaci v oblasti karmy, karmického úkolu a smyslu života mě můžete navštívit po předchozí domluvě v Praze 10 nebo se můžeme domluvit na online konzultaci prostřednictvím Skype.

Kompletní poradenství v oblasti reinkarnace, minulých životů, karmy, karmických úkolů a smyslu života v tomto životě. Každý člověk má svojí karmu a je velmi užitečné jí znát. Poznáním vlastního karmického úkolu a zkoušek zde na zemi může člověk porozumět vlastnímu životu a událostem, se kterými se v životě potkává a musí je řešit. Reinkarnace je běžnou součástí našich životů a jako taková by neměla být opomíjena. Je možné se zaměřit na jedno nebo několik životních témat (například vztahy, práce, zdraví atd.) nebo je možné komplexní zpracování vaší karmy. Nepovažuji za důležité, zda jsme byli v minulém životě král nebo kmán, ale pro náš život je zásadní karma jako taková a naše životní cíle a úkoly. Pro případné souvislosti s naším konkrétním zrozením, kde můžeme mimo jiné vidět i to, kým jsme konkrétně byli, slouží regresní terapie, i když i zde je tato informace pouze případným doplňkem (přesnějí často vedlejší informací) řešení konkrétních problémů.

K poradenství a zpracování vašeho karmického tématu používám několik esoterických disciplín a duchovní vhledy.

Obvyklá doba konzultace je 1 hodina, v případě jednoduchého dotazu se může jednat i o 30 minut nebo naopak o delší dobu.

Pokud si nejste jisti, neváhejte mě kontaktovat a vše si vysvětlíme. Konzultace nemusí být zaměřena pouze na karmu a smysl života, ale může zahrnovat léčitelské služby, výklad horoskopu nebo výklad tarotových karet. Metody je také možno kombinovat a tím dosáhnout maximální efektivity.

Cena:

Osobní konzultace: první hodina 800Kč, každých dalších 15 minut cena 150Kč.
Konzultace po Skype: první hodina 950Kč, každých dalších 15 minut cena 200Kč.

Objednávkový formulář

Jméno a příjmení: * Telefon: *
E-mail: * Datum narození: *
Ulice a čp.: * Město, PSČ: *
Způsob platby: * Formou: *
Poznámka: *
 
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Tarotová a kartářská škola Hanzal - kompletní balíček dálkového studia nabízených kurzů

Pokud byste měli zájem se naučit všechny aktuálně nabízené techniky, tak je nabízím za zvýhodněnou cenu jako kompletní Tarotovou a kartářskou školu Hanzal. Studovat je můžete online postupně nebo je můžete obdržet najednou na CD poštou domů!

Nyní ještě navíc s další dodatečnou akční slevou ve výši 2 000 Kč, tzn. výsledná cena za balíček při online studiu je pouhých 6 500 Kč. Do objednávky prosím napište:akční sleva 2 000 Kč.

Zobrazit detaily