Osobní horoskop rozšířený o aspekty dětského horoskopu MP3 / písemně

Osobní horoskop rozšířený o aspekty dětského horoskopu - přináší základní informace o našem charakteru, vlastnostech a slabinách. Dozvíme se z něj doporučení pro všechny sféry života -vztahy, kariéru, peníze, rodinu, zdraví, studium a mnoho dalšího. Tento horoskop je platný na celý život. Horoskop je rozšířený o rady pro rodiče, jak se k dítěti chovat a co potřebuje. (doporučujeme v případě, že si přejete pro vaše dítě klasický osobní horoskop, ale současně byste se rádi dozvěděli i něco o tom, jak dítě vychovávat do doby, než povyroste)

Cena:
Audio nahrávka ve formátu MP3 zaslaná emailem....1150Kč
Písemný výklad zaslaný na email............................1 600Kč

Pro výpočet horoskopu je nutné znát datum, čas (+/- 15 min.) a místo narození. Bez těchto údajů nelze horoskop plnohodnotně zpracovat a informace by byly nepřesné a hodně obecné. Průměrná doba dodání objednávky je 1-2 týdny od připsání platby na náš účet. Pokud potřebujete rychlejší termín, tak za příplatek 300Kč je objednávka zpracována do 3 pracovních dní ( s výjimkou dovolené). Písemné horoskopy mají vyšší cenu v důsledku větší časové náročnosti. Obecně ale doporučuji spíše audio nahrávky, které umožňují lepší popis a výklad.

Objednávkový formulář

Jméno a příjmení: * Telefon: *
E-mail: * Datum narození: *
Ulice a čp.: * Město, PSČ: *
Způsob platby: * Formou: *
Poznámka: *
 
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
Fatal error: Call to a member function getPublishedContent() on a non-object in /var/www/hosting/p/pavelhanzal.cz/web/www/application/views/scripts/web/index.phtml on line 75