Nabízím med od včelaře Praha

Ilustrační fotografie velikost textu: A A A

Přátelé, včeličky se činily, takže mám k dispozici výborný med.

Med je skvělou potravinou, má mnoho léčivých a preventivních vlastností. Abyste měli kvalitní med, je nejlepší je si ho zakoupit přímo od včelaře. Proto pokud byste o med měli zájem, informace o MEDU OD VČELAŘE V PRAZE NAJDETE ZDE. Stačí mi napsat a domluvíme se :)

Autor článku: Pavel Hanzal
Autor fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: zdraví, med od včelaře

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách pavelhanzal.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.

Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Tarotová a kartářská škola Hanzal - kompletní balíček dálkového studia nabízených kurzů

Pokud byste měli zájem se naučit všechny aktuálně nabízené techniky, tak je nabízím za zvýhodněnou cenu jako kompletní Tarotovou a kartářskou školu Hanzal. Studovat je můžete online postupně nebo je můžete obdržet najednou na CD poštou domů!

Nyní ještě navíc s další dodatečnou akční slevou ve výši 2 000 Kč, tzn. výsledná cena za balíček při online studiu je pouhých 6 500 Kč. Do objednávky prosím napište:akční sleva 2 000 Kč.

Zobrazit detaily