Nová kniha - Pavel Hanzal: Tarot pro samouky

Ilustrační fotografie velikost textu: A A A

Přátelé, rád bych vám představil moji novou knihu Tarot pro samouky. Právě dnes vyšla.

Pracoval jsem na ní 2 roky a snažil jsem se ji pojmout co nejjednodušším způsobem. Tak, aby se práci s tarotem pro každodenní život mohl naučit úplně každý z pohodlí domova. Snad se mi to povedlo :)

Další informace o knize Tarot pro samouky od astrologa, kartáře a léčitele Pavla Hanzala a instrukce, jak ji lze koupit, najdete ZDE.

Autor článku: Pavel Hanzal
Autor fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: tarot

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách pavelhanzal.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.

Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Tarotová a kartářská škola Hanzal - kompletní balíček dálkového studia nabízených kurzů

Pokud byste měli zájem se naučit všechny aktuálně nabízené techniky, tak je nabízím za zvýhodněnou cenu jako kompletní Tarotovou a kartářskou školu Hanzal. Studovat je můžete online postupně nebo je můžete obdržet najednou na CD poštou domů!

Nyní ještě navíc s další dodatečnou akční slevou ve výši 2 000 Kč, tzn. výsledná cena za balíček při online studiu je pouhých 6 500 Kč. Do objednávky prosím napište:akční sleva 2 000 Kč.

Zobrazit detaily