Horoskop pro každé znamení na listopad 2016

Ilustrační fotografie velikost textu: A A A

Beran
V listopadu si dávejte pozor na dotahování věcí do konce a na hmotné záležitosti. Od druhé listopadové dekády se zvýší vaše touha po osobní svobodě. Také získáte chuť něco ve svém životě změnit. Snažte si vše poctivě zasloužit.
Rada: Změňte jen to, co je opravdu nutné.

Býk
Skryté záležitosti, jakož i málo otevřenosti vám můžou komplikovat život. To se zlepší až ke konci měsíce. Od druhé dekády se připravte na to, že budete muset reagovat na životní změny. Zachovejte klid, ale současně neulpívejte na tom, co je již překonané.
Rada: Pracujte s vnitřní energií.

= Večerní kurz partnerské astrologie v Praze =

Blíženci
Je potřeba, abyste si uvědomili slabiny znamení Blíženců a něco s tím udělali. Pokuste se najít nějaké stabilní kořeny, ke kterým se můžete vždy obrátit, když vám „poteče do bot". Naučte se kombinovat nápaditost s tradicí.
Rada: Každý den poctivě meditujte.

Rak
Začátkem měsíce je potřeba se opřít o hluboké vnitřní hodnoty a nepoddávat se případnému nátlaku. Prostředek měsíce bude o dost lepší. Je vhodné toho využít a více se věnovat odstranění vnitřních bloků. Závěrem měsíce si udělejte alespoň nějakou drobnou radost.
Rada: Odevzdejte výsledky své činnosti Univerzu.

= Studium astrologie a přírodní léčby =

Lev
Během prvních dvou listopadových dekád se vyvarujte přílišné žárlivosti. Pozor je třeba dávat i na pomstychtivost, která nikdy nic nevyřeší. Od druhé dekády dejte sobě i světu více volnosti. Ke konci měsíce můžete vše o dost lépe zvládat.
Rada: Zapracujte na pokoře.

Panna
Nejlepší bude začátek listopadu, zkuste toho využít. Sice i v tomto období je nutné počítat s překážkami, ale vlastní pílí a přesvědčením je dokážete překonat. Ve zbytku měsíce buďte pozorní a opírejte se o důslednost a zkušenosti.
Rada: Praktikujte jógu.

Váhy
Dejte si pozor na přísloví, že „tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne". To by mohlo nastat v poslední fázi listopadu. Proto se nespoléhejte na náhodu nebo na štěstí, ale vše si odpracujte. Když to dokážete s úsměvem na tváří, tím lépe.
Rada: Šiřte lásku ke všem bytostem.

Štír
Jednoznačně nejvíce vám budou hvězdy přát v první listopadové dekádě. Zkuste v ní zvládnout vše, co je důležité. Ani ostatní dny nebudou vůbec marné. Jen je potřeba se vypořádat s neochotou podřídit se různým příkazům a normám.
Rada: Cvičte taichi.

Střelec
Listopad nebude pro znamení Střelce nijak špatným obdobím. Během prvních dvou dekád se věnujte podvědomí a rozvíjení empatie. Ke konci listopadu využijte většího přílivu energie. Jen je nutné si v hlavě srovnat vztah k inovacím a tradicím.
Rada: Rozpouštějte závislosti.

Kozoroh
Listopad nabídne Kozorohům téměř vše. Proto stačí, abyste si ujasnili, co upřednostníte a pak se do toho pořádně opřete. Od druhé dekády navíc dostanete nabídku k tomu, abyste změnili věci, ke kterým jste doposud neměli dostatek odhodlání.
Rada: Nezapomínejte na modlitbu.

Vodnář
Listopad se bude postupně zlepšovat. Nejdříve se ovšem musíte vyrovnat s tím, že různá tajemství nemusíte vždycky vyřešit. Alespoň úvodem listopadu. Od druhé dekády získáte nadšení a energii, byla by škoda oboje promrhat na zbytečnosti.
Rada: Začněte s karma jógou.

Ryby
V listopadu můžete mít trochu problémy s přímočarostí a filozofickým náhledem na život. To se nejvíce projeví v poslední dekádě. Abyste předešli nejistotě, dbejte na to, co je odzkoušené. Neexperimentujte a kráčejte plynule dál po své cestě.
Rada: Staré pravdy nerezaví.

Připravil: astrolog a léčitel Pavel Hanzal, www.pavelhanzal.cz
P
sáno pro Medunku

Autor článku: Pavel Hanzal
Autor fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: horoskop

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách pavelhanzal.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.

Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
Fatal error: Call to a member function getPublishedContent() on a non-object in /var/www/hosting/p/pavelhanzal.cz/web/www/application/views/scripts/web/index.phtml on line 75