Horoskop na září 2015

Ilustrační fotografie velikost textu: A A A

Beran
Po většinu měsíce budete mít hodně energie. Zkuste ji využívat smysluplnějším způsobem, než jenom k posilování vlastního ega a získávání obdivu od vašeho okolí. Jinak se může stát, že vás vesmír ke konci září zabrzdí a pořádně proškolí.
Rada: Obraťte se do nitra.

Býk
Ačkoliv můžete mít pocit nedocenění, neměli byste tomu podléhat. Hezky krůček po krůčku se můžete poctivou prací vypracovat tam, kam míříte. Pokud jste nedočkaví, měli byste vědět, že lepší konstelace přijdou v poslední dekádě.
Rada: Neřiďte se tím, co si myslí okolí. Následujte vašeho vnitřního průvodce.

Blíženci
Je nejvyšší čas k tomu, abyste se přestali pýřit a začali něco pořádného dělat. To platí jak pro praktický život, tak duchovní sféru. Nejenom ke konci měsíce září zkuste skloubit povinnosti a radosti tak, abyste měli dostatek času na pravidelné meditace.
Rada: Rozvíjejte intuici.

Rak
V září se můžete trochu potýkat s komunikací, ale jinak je před vámi vcelku solidní měsíc. Najdete si dostatek času na zábavu i práci. Zvýšenou pozornost věnujte poslední dekádě, kdy budete muset dělat kompromisy, do kterých se vám příliš nebude chtít.
Rada: Cvičte vědomé prožívání Jednoty.

Lev
Silné touhy po užívání si pozemských radostí se můžou stát nemalou překážkou vašeho duchovního rozvoje. Proto zkuste svoji energii více nasměrovat k Bohu. A pamatujte na přísloví, že pýcha předchází pád.
Rada: Pozor na silné ego.

Panna
Snažte se vyhýbat přílišnému snění a je dobré se držet toho, co je osvědčené. Jestliže se vám to povede, můžete prožít dobré období. Ovšem musíte počítat s tím, že nedodržování slibů a nedochvilnost jsou situace, které vás budou často potkávat.
Rada: Denně praktikujte afirmace.

Váhy
Ve vašem životě se zaměřte na citovou stránku vaší osobnosti. Také to nepřehánějte se světskými radovánkami. V rámci duchovního života se naučte více rozlišovat, že nejste toto tělo a ani mysl. Může vám to hodně pomoct!
Rada: Opakování je matka moudrosti.

Štír
Vaše touha po sebeprosazení ve společnosti nemusí být naplněna. Přestaňte se soustředit tímto směrem a více se obracejte na skutečnou podstatu života. V poslední dekádě září si hlídejte vaše myšlenky, aby se nedostaly pod tlak nebo nebyly nějak manipulovány.
Rada: Naučte se lépe koncentrovat.

Střelec
Praktický život vám může utíkat mezi prsty, což pro samou touhu po kariéře nebo lepším postavení ve společnosti nemusíte vidět. Zkuste se více zaměřit na detaily, ať již v jakémkoliv směru. Uvidíte, že se váš život o hodně zlepší.
Rada: Práce šlechtí.

Kozoroh
V měsíci září se vám bude víceméně dařit. Ovšem je velkou otázkou, zda příliš nezanedbáváte vaše city a empatii. Nejenom vaše okolí by tím mohlo trpět, ale také vy sami. Ke konci měsíce pozor na vaše myšlenky a způsob vyjadřování.
Rada: Praktikujte karma jógu.

Vodnář
Soustřeďte se na to, abyste žili užitečný život po všech stránkách. Tedy pracujte ve prospěch celku, ale rozvíjejte i sebe sama. Uspokojení dosáhnete jedině tehdy, pokud nebudete toužit po odměně za vykonanou práci. Mějte z ní radost jen tak.
Rada: Každodenní modlitba vás posílí.

Ryby
Nezanedbávejte vaše povinnosti, jelikož vesmír vám je připravil jako zkoušku. Dokažte, že je zvládnete a k tomu si najděte čas i na vaše zájmy. A pamatujte, že světské vytížení není dostatečnou omluvou k vynechání duchovního cvičení.
Rada: Žijte tady a teď.
Připravil Pavel Hanzal, astrolog a léčitel
Psáno pro Medunku

Autor článku: Pavel Hanzal
Autor fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: horoskop, předpověď

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách pavelhanzal.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.

Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
Fatal error: Call to a member function getPublishedContent() on a non-object in /var/www/hosting/p/pavelhanzal.cz/web/www/application/views/scripts/web/index.phtml on line 75