Horoskop na prosinec 2015

Ilustrační fotografie velikost textu: A A A

Beran
V prosinci se vyplatí obezřetnost. Může vám chybět větší míra tolerance a trpělivosti. Právě netrpělivost a také menší schopnost praktičnosti se můžou ukázat jako největší problém v poslední dekádě. Naopak první a druhou dekádu využijte k aktivnímu utváření světonázorů, ale i zde je třeba důslednost.
Rada: Rozvíjejte empatii.

Býk
Snažte se mít pod kontrolou vaše podvědomí. Jinak je ale prosinec pro znamení Býka obdobím bez větších rizik. Navíc se během poslední dekády posílí váš smysl pro pozemské záležitosti. Zkuste toho adekvátně využít.
Rada: Ujasněte si, co od života vlastně chcete.

Blíženci
První dvě prosincové dekády rozhodně nebudou nijak jednoduché. Zkuste dostat pod kontrolu vaše ego, které může reagovat poněkud prudce. Důsledkem by mohly být vyjádření, kterých byste litovali. Okolo Vánoc se vám bude dařit lépe.
Rada: Praktikujte karma jógu.

Rak
Jestliže to je možné, nenechávejte si přípravy na Vánoce až na poslední dekádu. V opačném případě se nevyhnete různým zádrhelům. Jinak je prosinec velkou výzvou k tomu, abyste brali Vánoce opravdu podle jejich skutečné mystické podstaty.
Rada: Každodenní modlitba vám pomůže.

Lev
Uprostřed měsíce si dejte pozor na pýchu a přehánění. Naštěstí ale bude většina prosincových dnů buď příznivá nebo nepříliš problematická. Přesto byste neměli podceňovat formu vašich niterných prožitků. Buďte v životě důkladní.
Rada: Méně je někdy více.

Panna
Hlavně v první dekádě budete muset čelit menší schopnosti analýzy, plynoucí z přílišného nadšení. Od druhé dekády se to bude zlepšovat. Během Vánoc zkuste vaše myšlenky nasměrovat užitečným směrem. Zaměřte se hlavně na duchovní hodnoty uváděné do každodenního života.
Rada: Nezapomínejte na cestu srdce.

Váhy
V první dekádě můžete být dost úspěšní, jestliže neztratíte rozvahu. Od druhé dekády si na vás vesmír připravil pořádné prověření. Dojde k otestování, jestli stojí váš život na poctivých základech. Pokud ne, počítejte s komplikacemi.
Rada: Svoboda ducha je důležitá.

Štír
Během první prosincové dekády se snažte udržet vnitřní rovnováhu. S tou souvisí i schopnost tolerovat názory druhých lidí a respektovat jejich způsoby žití. Zbývající dvě dekády budou docela solidní, jen je potřeba myslet na vyváženost živlů.
Rada: Pracujte s Pránou.

Střelec
Prosinec určitě nemusí být pro znamení Střelce nijak špatný. Jen je potřeba si dát pozor na několik věcí. Hrozbou se může stát hlavně kombinace silného ega, mylných představ a přehánění. Pokud tomu odoláte, budete mít dost energie na cokoliv.
Rada: Ujasněte si životní hodnoty.

Kozoroh
Zejména na začátku prosince se zaměřte na vnitřní klid, který vám může ve vašem konání hodně pomoci. Od druhé dekády se situace o něco zlepší, ale přesto se určitý vnitřní neklid a vnější „popichování" budou vyskytovat.
Rada: Transformujte energii z vesmíru na duchovní růst.

Vodnář
Během první dekády se vyvarujte zbrklosti a prudkých reakcí. Důsledky by bylo náročné napravit. V podobném duchu proběhne i přelom druhé a třetí dekády, kdy si hlídejte formu vyjadřování. Zkuste se více zaměřit na záležitosti pod taktovkou zemského živlu.
Rada: Osobní svoboda by měla být v souladu s vesmírnými zákony.

Ryby
Období Vánoc vám nabídne poklidnější režim, jestliže o něj budete mít zájem. Nemusíte se jenom povalovat, věnujte si smysluplným činnostem s hmatatelnými výsledky. Naopak v prvních dvou prosincových dekádách pozor na ukvapené nadšení z různých pochybných filosofických směrů.
Rada: Přímočarost a rozvaha můžou ladit, zapracujte na tom.

Připravil Pavel Hanzal, astrolog, léčitel 
www.pavelhanzal.cz
P
sáno pro Medunku

Autor článku: Pavel Hanzal
Autor fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: horoskop

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách pavelhanzal.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.

Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
Fatal error: Call to a member function getPublishedContent() on a non-object in /var/www/hosting/p/pavelhanzal.cz/web/www/application/views/scripts/web/index.phtml on line 75