Horoskop na listopad 2015

Ilustrační fotografie velikost textu: A A A

Beran
Pro záležitosti, pro něž budete potřebovat spíše praktičtější přístup a také trochu té přízně Universa, využijte první listopadovou dekádu. Od druhé dekády se sníží vaše ochota ke kompromisům. O něco více klidu, než uprostřed měsíce, budete mít v jeho závěru.
Rada: Mějte více pochopení pro vaše okolí.

Býk
V první a druhé dekádě bude největším problémem váš důraz na sebe sama. Také se vyvarujte pomstychtivosti. Na začátku listopadu se vám bude lépe dařit v oblastech souvisejících s majetkem. Závěrem měsíce pocítíte silnou touhu po svobodě.
Rada: Držte se toho, co vám dlouhodobě funguje.

Vyložte si vlastní horoskop : Škola astrologie -výklad osobního horoskopu.

Blíženci
Vydržte ještě první dekádu a zbavíte se většiny potíží spojených s každodenními povinnostmi, které vás tíží. Přesto toto téma nehoďte úplně za hlavu, protože bude čas od času prověřováno. Od druhé dekády se budete cítit jako ryba ve vodě mezi příteli a přitahovat vás bude i kultura.
Rada: Věnujte se více duchovní cestě.

Rak
Začátek měsíce bude pro vás nejlepším obdobím z měsíce listopadu. Kombinaci praktičnosti, citlivosti a schopnosti jít do hloubky využijte smysluplným způsobem. Od druhé listopadové dekády počítejte s tím, že budete muset neustále bojovat s nějakými kompromisy.
Rada: Zařaďte do praxe pravidelnou modlitbu.

Lev
Během prvních dvou listopadových dekád se můžete prát s vaším podvědomím. Je proto nejvyšší čas se zaměřit na očistu vaší duše. Závěrem měsíce vám bude vesmír přát a toho byste měli využít. Jen se vyvarujte povrchnosti, která by úspěch rozhodně neslavila.
Rada: Důslednost je potřeba na všech frontách.

Panna
První dvě dekády měsíce listopadu vám nabídnou mnoho příležitostí. Je jenom na vás, zda je využijete a v jakých oblastech. Koncem měsíce začnou věci poněkud drhnout. Také můžete mít problémy nejenom se silnými osobnostmi kolem vás, ale i vlastním egem.
Rada: Bez práce nejsou koláče.

Váhy
Můžete se těšit na příjemné období, ve kterém byste se neměli zaměřovat jenom na radosti a zábavu. Povinnosti je také třeba si plnit, jinak vám dříve či později přerostou přes hlavu. V poslední dekádě pozor na zbrklost a dodržování předpisů a norem.
Rada: Nepolevujte ve vašem duchovním rozvoji!

Štír
Listopad si určitě užijete podle vašich představ. Zejména první dvě dekády budete mít hodně sil na vaše aktivity. Je to i vhodná doba pro regeneraci organismu. Zrovna tak můžete vyřešit věci, které vás trápí, ale současně jste se je snažili ukrýt někde hluboko ve vašem nitru.
Rada: Cvičte jógu.

Střelec
Jestliže zvýšíte důraz na seriózní jednání nejenom k druhým lidem, ale i sobě samým, bude se vám převážně dařit. Výjimkou je první dekáda, kdy můžou dorazit komplikace všude tam, kde se vám nechce řešit, z vašeho pohledu, drobné „hlouposti".
Rada: Cvičte taichi.

Kozoroh
V první dekádě se snažte zvládnout vše, co souvisí s majetkem, financemi nebo úklidem. Od druhé listopadové dekády lidem více naslouchejte a zapracujte na formě vaší komunikace. Ke konci měsíce vám přinese případná velkorysost plusové body.
Rada: Meditujte každý den.

Vodnář
V první a druhé dekádě budete „na štíru" s citlivostí a empatií. Ne, že by vám chyběla, ale nemusíte být schopni tyto vlastnosti dostatečně projevit. Konec listopadu vám přinese svěží vítr, což se projeví ve zvýšené aktivitě i kontaktech.
Rada: Najděte správnou míru mezi otevřeností a soukromím.

Ryby
Úvod měsíce přeje duchovní cestě, ale nesmí vám chybět disciplína a pravidelnost. Špatný nebude v tomto směru ani prostředek měsíce. Naopak ke konci listopadu nenaleťte falešným prorokům. Po celou dobu buďte opatrní v tom, kam dáváte své peníze.
Rada: Důvěřujte, ale prověřujte.

Připravil Pavel Hanzal, astrolog, léčitel a terapeut
www.pavelhanzal.cz
Psáno pro Medunku

Autor článku: Pavel Hanzal
Autor fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: horoskop, předpověď

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách pavelhanzal.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.

Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
Fatal error: Call to a member function getPublishedContent() on a non-object in /var/www/hosting/p/pavelhanzal.cz/web/www/application/views/scripts/web/index.phtml on line 75