Horoskop na květen 2016 pro každé znamení

Ilustrační fotografie velikost textu: A A A

Beran
Hned na začátku měsíce pozor na prudkost. Pamatujte, že konflikty se složitě napravují. Jinak ale v květnu postupně přibude zájem o praktický život. Zkuste toho využít ke stabilizaci, jenom nebuďte příliš neústupní. Ke konci května se snažte vědomě přijímat nabídky vesmíru.
Rada: Zapracujte na psychické rovnováze.

Býk
Převážná část května bude pro znamení Býka úspěšná. Tento trend by bylo záhodno využít. Najděte si dost času nejenom na běžný život, ale i ten duchovní. Ke konci měsíce vás Univerzum otestuje, jestli jste dostatečně pružní.
Rada: Pomáhejte potřebným.

Blíženci
Rozhodněte se, jestli chcete jenom lelkovat nebo něco smysluplného a hmatatelného vytvořit. Hlavně během prvních dvou dekád vám vesmírné energii dávají na výběr. Závěrem května se snažte více rozpouštět ego, jinak vám postaví nemalé překážky.
Rada: Praktikujte karma jógu.

Rak
První dvě květnové dekády budete spíše v rodinném kruhu, kde se budete cítit dobře. Můžete se zde i realizovat, ale to neznamená, že zapomenete na vnitřní praxi. V poslední dekádě se objeví více chuti k zážitkům z pobytu ve společnosti, nebojte se ji vyslyšet.
Rada: Každý den se věnujte modlitbě.

Lev
Velkou část května nebudete mít mnoho trpělivosti. Ačkoliv se to nezdá, bude vás to hodně omezovat. Zkuste se obrátit k Bohu a na svém postoji zapracujte. Konstelace se uvolní až v průběhu poslední květnové dekády.
Rada: Důvěřujte Univerzu.

DOPORUČUJI: kniha TAROT pro samouky

Panna
V květnu budou pro vaše znamení nejlepší první dvě dekády. V nich se vám bude dařit, takže si vše naplánujte, abyste toho co nejvíce stihli. Během poslední dekády se obrňte trpělivostí a odolností vůči všem událostem. Vesmír je energie v pohybu, přijměte to!
Rada: Věřte vlastním schopnostem.

Váhy
Květen nebude úplně špatný, jen je potřeba, abyste se dokázali rozhodnout. To platí nejen pro vlastní směrování, ale i v kontaktech s vaším okolím. Váhavost se vám nemusí vyplatit, ale nesmíte být ani příliš ukvapení.
Rada: Držte se Univerzálních zákonů.

Štír
Nedržte se zbytečně toho, co nejde změnit nebo co se již změnilo. Větší míra pochopení pro vývoj světa a vesmíru vám neuškodí, naopak je potřebná. Když to dokážete, bude se vám žít lépe a zejména závěrem měsíce se vyhnete různým sporům.
Rada: Každý den poctivě meditujte.

Střelec
Snažte se vyvarovat jakýchkoliv extrémů, ať již jakýmkoliv směrem. Sice vás to k tomu bude táhnout, ale nejedná se o správnou cestu. Dále zvyšte důraz na pragmatické myšlení. Může se to hodit dokonce i při plánování a analýze duchovních cvičení.
Rada: Noste hematit, více vás uzemní.

Kozoroh
Květen bude, až na jeho závěr, pro znamení Kozoroha příznivý. I to je důvod, proč byste se měli pokusit co nejvíce ukotvit jak životní hodnoty, tak duchovní praxi. Ke konci měsíce příliš nespoléhejte na to, že „ono to nějak půjde". Sami se důkladně přičiňte!
Rada: Zaměřte se na citovou složku vaší osobnosti.

Vodnář
Květen pořádně otestuje, jak na tom coby svobodomyslní Vodnáři jste. Tyto dny by vás měly naučit, že volnost musí fungovat v souladu s Univerzálními zákony. Jejich porušování neprojde nikomu, tedy ani vám.
Rada: Lépe pochopte karmické principy.

Ryby
Většina května nabídne úspěch, přestože se o to budete muset pořádně přičinit. Zadarmo totiž nic nedostanete, ale o to bude odměna sladší. V poslední dekádě důkladně zbystřete! Zbytečně neriskujte a neměňte to, co alespoň trochu funguje.
Rada: Cvičte taichi.

Připravil: astrolog a léčitel Pavel Hanzal, www.pavelhanzal.cz
P
sáno pro Medunku

Autor článku: Pavel Hanzal
Autor fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: horoskop

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách pavelhanzal.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.

Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
Fatal error: Call to a member function getPublishedContent() on a non-object in /var/www/hosting/p/pavelhanzal.cz/web/www/application/views/scripts/web/index.phtml on line 75