Horoskop na březen 2016

Ilustrační fotografie velikost textu: A A A

Beran
Energie budete mít poměrně hodně, tak toho zkuste využít. Pokud k tomu využijete i vstřícnost k okolí, půjde vše lépe. V poslední dekádě se obrňte trpělivostí, jinak vaše snaha shoří jako papír. To platí i pro různé rétorické reakce.
Rada: Chce to více pokory přes vesmírem.

Býk
Naučte se věnovat pozornost všem důležitým věcem. Neřiďte se jenom podle toho, kde se cítíte dobře a co se vám daří. Pamatujte, že občas je potřeba překročit vlastní stín a pustit se do věcí, které člověka neuspokojují či nebaví.
Rada: Karma jóga je vhodná cesta.

Blíženci
Soustřeďte se na každodenní dění života. Vyvarujte se tomu, abyste snili vzdušné zámky, jenž vás až příliš odvádějí od reality. Více vnitřních sil najdete ke konci března. Zkuste je věnovat ve prospěch potřebných.
Rada: Nemyslete jenom na sebe!

Rak
Až do druhé dekády včetně můžete život docela zvládat. Půjde to lépe, jestliže dokážete naslouchat vnitřním rádcům. V poslední březnové dekádě se připravte na větší tlak na psychiku. Nenechte se tím zviklat a kráčejte po vytyčené cestě.
Rada: Pochyby víru nezlomí.

Lev
Odpočinek vám může pomoci v získání nové chuti do dalších plánů. Ovšem nepleťte si ho s leností, která by vás mohla dostihnout. Zatněte zuby a makejte na sobě! Pokud vydržíte, vesmír vás v poslední dekádě odmění další energií.
Rada: Pracujte na silné vůli.

Panna
Nejlepším obdobím měsíce března bude poslední dekáda. Do té doby si pohlídejte, abyste neměli problémy s důkladností a poctivostí. Přesto, že je to u znamení Panny neobvyklé. Zkuste brát život s větším nadhledem a zvládnete to.
Rada: Uvědomte si, co je opravdu důležité.

Váhy
Nebudou vám chybět originalita a inspirace. To vám ovšem nemusí být nic platné, jestliže se nedokážete zaměřit na to, co opravdu chcete. Je nutné si za tím jít. Dále platí, že vnitřní nepohodu, jenž hrozí uprostřed března, eliminujete obrácením se k Bohu.
Rada: Udržujte se v harmonii.

Štír
Hned v úvodu března myslete na to, že hádky ještě nikdy nic nevyřešily. Nedosáhnete jimi ani změny situací, u kterých vám bude chybět trpělivost. Naštěstí se situace poměrně rychle změní a vy dostanete, po většinu března, šanci na nápravu a vylepšení života.
Rada: Meditujte každý den.

Střelec
Během prvních dvou dekád se zamyslete nad tím, zda vám příliš nenarostl „hřebínek". Sobeckost založená na iluzích vás určitě nikam nedovede. V poslední dekádě pocítíte příliv nadšení. Opřít se můžete i o rozum a vyjadřování.
Rada: Začněte vykonávat nějakou dobrovolnickou činnost.

Kozoroh
Potíže s nespolehlivostí by vám neměly otrávit náladu. Zejména když sami nemáte úplně „čistý stůl". Vyplatí se vám rozvíjet pochopení pro vlastní chyby, jakož i pro chyby ostatních. Ke konci března se vyvarujte konfliktů.
Rada: Cvičte taichi.

Vodnář
Březen se ponese na solidních vlnách, takže se ho nemusíte nijak obávat. Často vám bude přát i štěstí. Ovšem jen tehdy, pokud jste si ho zasloužili. Dobré a citlivé nápady přijdou uprostřed měsíce. Více průbojnosti nabídne poslední březnová dekáda.
Rada: Nezapomínejte na afirmace.

Ryby
Pokud se budete v březnu i nadále držet „zlaté střední cesty", tak můžete být v klidu a pohodě. Samozřejmě to neznamená, že nemůžete mít nějaké cíle, ale měly by reflektovat principy karmy a Univerza. V opačném případě si zaděláte na zbytečné komplikace.
Rada: Pokračujte v duchovní cestě, která vám funguje.

Připravil: astrolog a léčitel Pavel Hanzal
Psáno pro Medunku

Autor článku: Pavel Hanzal
Autor fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: horoskop, předpověď

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách pavelhanzal.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.

Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
Fatal error: Call to a member function getPublishedContent() on a non-object in /var/www/hosting/p/pavelhanzal.cz/web/www/application/views/scripts/web/index.phtml on line 75